KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13535113
nr 1353 5113
Margit Hågebrand
(f. 1951), Sverige
Blandteknik, Figurer. Signerad. Bladets mått: 54x80 cm
Margit Hågebrand, svensk bildkonstnär född 1951 i Korpilombolo.
Utrop:
600 kr
måndag 12 oktober 2020
kl 18:42:19
Margit Hågebrand
Läs mer om Margit Hågebrand